Cookie Consent by Free Privacy Policy website
search

Svoboda zvířat děkuje všem partnerům, kteří jí podporují v aktivitách na ochranu zvířat.

Leo BurnettLeo Burnett Praha podporuje mnoho lokálních a mezinárodních značek, a to zejména na trzích v ČR, SR, Maďarsku, Rumunsku, Polsku a na Ukrajině. Jsme hrdými nositeli titulu kreativní agentura desetiletí v ČR. Specializujeme se na kreativní komunikaci, digitální inovace, sociální média, aktivaci, shopper marketing a skrze integrovaný hub Publicis One nabízíme expertízu v řadě dalších medialních a komunikačních disciplín. “My, Burnetti, věříme, že kreativita má moc měnit lidské chování. Středem strategického uvažování, inovací a kreativních nápadů jsou u nás vždy lidé a jejich chování – filozofie a metodologie HumanKind.” www.leoburnett.czNadační Fond Zelený poklad dlouhodobě podporuje aktivity Svobody zvířat v oblasti environmentální výchovy a informování veřejnosti o dopadech lidské činnosti na životní prostředí. Více informací o Nadačním fondu Zelený poklad najdete na www.zelenypoklad.org.


Scholz&Friends Praha je česká pobočka mezinárodní reklamní agentury Scholz&Friends s centrálou v Berlíně. S&F se soustředí na mezinárodní i lokální klienty a předmětem její činnosti je integrovaná marketingová komunikace. Tato agentura pro o.s. Svoboda zvířat trvale připravuje kampaně, které mají velmi vysokou domácí i mezinárodní odezvu. Posledním projektem byla kampaň o které se můžete více dozvědět na www.protisrsti.cz.


Logo ADOBE

Společnost Adobe je přední světový dodavatel softwarových řešení pro tvorbu, správu a sdílení digitálního obsahu. Adobe převratným způsobem mění soužití a vztah lidí k myšlenkám a informacím – kdykoliv, kdekoliv a přes jakékoliv médium. Další informace najdete na www.adobe.cz nebo www.adobe.com.

Adobe věnovala v letech 2009 – 2011 hlavní cenu pro vítěze česko-slovenského mezinárodního kola výtvarné soutěže Designem proti kožeišnám. Více viz www.dafcr.cz.


Stickers je firma, která se zabývá tiskem samolepek, je zaměřena především na alternativní scénu, od hudebních vydavatelství a produkčních firem až po jednotlivce. Svobodě zvířat poskytuje tisk samolepek zdarma nebo se slevou. www.stickers.cz


conspiracyConspiracy zajišťuje realizaci kompletní promotion kampaně ke kulturním akcím. Pro Svobodu zvířat zajišťuje distribuci informačních materiálů se slevou. http://conspiracy.cz


PapírnaMotivací projektu Papírna je vytvořit v Plzni skutečně fungující mezioborový prostor, jenž nabídne umělcům i návštěvníkům takové zázemí a programovou kvalitu, že se sem budou chtít vracet. http://www.papirnaplzen.cz


 DPPDopravní podnik hl. m. Prahy, a.s. patří mezi nejvýznamnější provozovatele městské hromadné dopravy na území České republiky. V rámci projektu „Chováme se odpovědně“ podporuje Svobodu zvířat.

 

Svoboda zvířat trvale spolupracuje s mezinárodními organizacemi, které sledují stejné cíle. Je též členem několika mezinárodně respektovaných koalic, zaměřených na konkrétní témata ochrany zvířat.


ECEAE (Evropská koalice za ukončení pokusů na zvířatech)
Sdružuje desítky organizací z celé Evropy, snažící se ukončit pokusy na zvířatech. V rámci koalice probíhá mnoho evropsky koordinovaných kampaní, lobbying na národní i evropské úrovni, jsou vydávány informační a vzdělávací materiály apod. Svoboda zvířat je členem od roku 2006.


WSPA (Světová společnost pro ochranu zvířat), od r. 2014 World Animal Protection
Sdružuje několik desítek organizací bojujících po celém světě za lepší podmínky pro zvířata a ukončení konkrétních praktik, které je významně poškozují. Svoboda zvířat je jejím partnerem od roku 2001. 


RSPCA (Královská společnost pro ochranu zvířat)
Jedna z nejstarších organizací na světě, působící především ve Velké Briánii. Její mezinárodní sekce po celém světě podporuje aktivity zaměřené na ochranu zvířat a etickou výchovu. Svoboda zvířat je jejím partnerem od roku 2000.


Logo FFA

FFA (Aliance za módu bez kožešin)
Koalice mající za cíl ukončit zabíjení zvířat pro jejich kožešinu. Sdružuje 40 organizací z celého světa. Svoboda zvířat je členem od roku 2001.


InterNICHE (Mezinároní síť pro humánní vzdělávání)
Mezinárodní organizace, která se snaží o prosazování humánního vzdělávání po celém světě. Zajišťuje také mezinárodní výpůjční systém alternativních metod.


ENDCAP (Evropská síť za ukončení držení volně žijících zvířat v zajetí) – Koalice organizací na ochranu zvířat, s cílem ukončit držení divokých zvířat v zajetí (např. delfinátoria, cirkusy, ZOO). Svoboda zvířat je členem od roku 2011.


Cruelty Free International (CFI) je celosvětovou organizací, kterou založila BUAV (Britská unie za zrušení pokusů na zvířatech). Jejím cílem je dosáhnout celosvětového ukončení testování kosmetiky na zvířatech. Kampaň CFI probíhá v 65 zemích světa. Svoboda zvířat se stala partnerem v roce 2012.