Cookie Consent by Free Privacy Policy website
search

Poděkování

Ve čtvrtek 19. listopadu 2020 podpis prezidenta definitivně potvrdil konec zneužívání divokých druhů zvířat v cirkusech. Za tímto významným krokem v ochraně zvířat stojí ohromná práce řady lidí. A my jim z celého srdce děkujeme. Společně dokážeme velké věci.
 
Zároveň ještě jednou děkujeme všem zákonodárcům, kteří hlasovali v Senátu i Poslanecké sněmovně pro větší ochranu zvířat v cirkusech, jmenovitě pak Radku Holomčíkovi, Richardu Brabcovi, Andreji Babišovi, Markétě Pekarové Adamové, Romanu Sklenákovi, Vlastimilu Válkovi, Daně Balcarové, Přemyslu Rabasovi, Petru Orlovi, Herbertu Paverovi a Václavu Láskovi, kteří ochranu těchto zvířat prosazovali aktivně.
 
Speciální díky patří poslanci Františkovi Váchovi za předložení pozměňovacího návrhu.
 
Obrovské díky všem našim dobrovolníkům, bez kterých bychom to nezvládli!
 
Jsme moc vděční Leo Burnett Praha za bezplatnou pomoc s vizuální částí kampaně a všem veřejně známým osobnostem, které se za zvířata postavily.
 
Za pomoc s kampaní také velmi děkujeme organizacím:
NESEHNUTÍ, Hlas zvířat, Plicka & Partners, advokátní kancelář, sro, Home 4 Pets, Zvířata nejíme, AniDef, Platforma pro udržitelný rozvoj a etiku, Animal Defenders International, PETA, FOUR PAWS International, Animal eye, Azylová farma Jarikhanda, z.s., Click and Feed, Compassion in World Farming, Děti Země, Dokumentarium, Greenpeace, Hnutí DUHA, Kočičí přání, Kolektiv pro zvířata, Nadace na ochranu zvířat, O chlup líp, OBRAZ, Otevři oči, Nadační fond PES V NOUZ, PRALES DĚTEM, Soucitně.cz, SOS for PETS, Společnost pro zvířata, Česká veganská společnost, Z.S. za práva zvířat, Záchranná a odchytová služba pro zvířat, Za sebevědomé Tišnovsko, Zelený dům Chrudim, Zvíře v tísni, Život bez krutosti