0
Žádný produkt v košíku.
search

SVOBODA ZVÍŘAT

Už přes 25 let usilujeme o lepší, svobodný svět pro zvířata. Zvířata pro nás mají hodnotu sama o sobě. Díky Vám měníme legislativu i myšlení lidí ve prospěch zvířat.

HLEDÁ SE FUNDRAISER*KA

Když mi před 20 lety vstoupila Svoboda zvířat do cesty a změnila mi život, byla to organizace složená z několika dobrovolníků. Už tenkrát dělala skvělé věci. Dnes má Svoboda zvířat několik zaměstnanců. To, o čem jsem tenkrát jen snila, je dnes skutečností. Dnes je možné pro zvířata a jejich práva pracovat.

Nyní hledáme do týmu nového kolegu*ni, který*á bude pečovat o naše dárce a přivádět k nám nové.  Společně tak budeme moci dál měnit životy zvířat k lepšímu. Možná hledáme právě vás! Pokud chcete práci snů, mrkněte na popis pracovní pozice.

Těšíme se na vás.
Barbora Bartušková Večlová, předsedkyně Svobody zvířat

NOVINKY

ZAPOJÍM SE

Jakožto nezisková organizace jsme závislí na Vašich darech a příspěvcích. Finanční pomoc jakékoli výše je pro nás nesmírně důležitá. Budeme vděčni za jakoukoli Vaši podporu.

Existuje mnoho způsobů, jak nám můžete pomoci v ochraně zvířat – některé zaberou třeba jen 10 minut Vašeho času. Zapojit se může úplně každý! Přidejte se k naší základně dobrovolníků.