Cookie Consent by Free Privacy Policy website
search

CHICCO se oficiálně připojuje k Obchodu bez kožešin

CHICCO se oficiálně připojuje k Obchodu bez kožešin! Chicco Fashion nepoužívá pravé kožešiny a aby společnost potvrdia tento závazek, připojila se k programu Obchod bez kožešin (Fur Free Retailer) a Animal Free Fashion.

CHICCO, značka vyrábějící produkty pro děti na celém světě, nikdy nepoužívala pravé kožešiny, ale nyní jde ještě o krok dále a podepsala formální závazek o obchodu bez kožešin s Aliancí za módu bez kožešin (Fur Free Alliance).

Značka, která vždy soustředila velkou pozornost na materiály používané při výrobě a tvorbě kolekcí svých kojeneckých a dětských oděvů tak dodržováním „norem pro Obchod bez kožešin“ (Fur Free) potvrzuje svůj závazek podporovat udržitelnou módu a upevňuje své rozhodnutí nepoužívat pravé kožešiny.

Zavázání se k obchodu bez kožešin zdůrazňuje smysl odpovědnosti, který vede CHICCO k šíření a podpoře dodržování zásad dobrých životních podmínek zvířat a ochrany zvířat.

Joh Vinding, prezident Aliance za módu bez kožešin uvedl: Jsme velmi rádi, že můžeme přivítat společnost CHICCO jako partnera programu Fur Free Retailer. S podporou společností, jako je CHICCO, které se starají o budoucí generace, bude obchod bez kožešin v celém módním průmyslu brzy normou.“