Cookie Consent by Free Privacy Policy website
search

Nový Zpravodaj Svobody zvířat I/2021

Vyšlo jarní číslo našeho čtvrtletního zpravodaje. Již přes rok celou společností „hýbe“ nemoc COVID-19. Pandemie výrazně zasáhla nejen do životů nás všech, ale i do životů řady zvířat. Jak pandemie ovlivnila životy hospodářských zvířat ve velkochovech, domácí mazlíčky i další zvířata chovaná v lidské péči, zvířata ve vědeckých laboratořích nebo chovaných na kožešinových farmách se dozvíte v tématu prvního letošního čísla.

Přinášíme také novinky z kampaně Za nahrazení pokusů na zvířatech – zákaz testování kosmetiky na zvířatech v EU je ohrožen! Jako obvykle přinášíme i zprávy z kočičího světa. Dozvíte se, jak na kočičí seznamování a najdete i tradiční nabídku koček k adopci. V rubrice Události ve světě se dočtete o nově spuštěné petici za jmenování eurokomisaře pro dobré životní podmínky zvířat, kterou jsme spustili společně s dalšími 16 evropskými organizacemi na ochranu zvířat.

A na poslední straně najdete jako vždy důležité informace o Svobodě zvířat. Můžete se podívat třeba na to, co nového nabízíme v našem e-shopu nebo jak nás můžete podpořit.

Děkujeme za Vaši přízeň!

Vydání zpravodaje finančně podpořil Fond životního prostředí města Plzně.