Cookie Consent by Free Privacy Policy website
search

Nový Zpravodaj Svobody zvířat II/2021

Vyšlo letní číslo našeho čtvrtletního zpravodaje. V průběhu funkčního období stávající vlády probíhalo jednání o novele mysliveckého zákona. Jedním z pozměňovacích návrhů novely bylo i omezení norování, které bychom přivítali. Novelu zákona ale bohužel Poslanecká sněmovna PČR  neprojednala. Norování jsme tak věnovali alespoň náš úvodní článek.

Blíží se podzimní volby a nás zajímal postoj politických stran do Poslanecké sněmovny PČR k otázkám ochrany zvířat. Podle průzkumů je pro občany ČR problematika ochrany zvířat důležitým tématem. Společně s organizacemi Compassion in World Farming Česko, NESEHNUTÍ a OBRAZ – Obránci zvířat jsme připravili 12 reformních návrhů na ochranu zvířat v Česku a oslovili kandidující politické strany, aby se k jednotlivým návrhům vyjádřily. Na dalších stránkách na Vás čeká pokračování článku o tom, jak seznamovat nově příchozí kočku s původními zvířecími obyvatel domácnosti, a nechybí samozřejmě nabídka koček k adopci nebo novinky ze světa ochrany zvířat.

Na dalších stránkách na Vás čekají informace o projektu Za Evropu bez pokusů na zvířatech, pokračování článku o tom, jak seznamovat nově příchozí kočku s původními zvířecími obyvateli domácnosti, a nechybí samozřejmě nabídka koček k adopci nebo novinky ze světa ochrany zvířat.

A na poslední straně najdete jako vždy důležité informace o Svobodě zvířat. Můžete se podívat třeba na to, co nového nabízíme v našem e-shopu nebo jak nás můžete podpořit.

Děkujeme za Vaši přízeň!

Vydání zpravodaje finančně podpořil Fond životního prostředí města Plzně.