Cookie Consent by Free Privacy Policy website
search

Volte pro zvířata

Víte, že můžete ovlivnit, jak budou jednotlivé politické strany přistupovat k ochraně zvířat v Česku? Už za několik týdnů nás čekají důležité volby. Nastává ta nejlepší doba pro to, abychom politikům společně připomenuli, že ochranu zvířat musí brát vážně.

Letos jsme se spojily my, čtyři přední v Česku působící organizace na ochranu zvířat – Compassion in World Farming Česko, NESEHNUTÍ, OBRAZ – Obránci zvířat a Svoboda zvířat-, a spustily nový předvolební projekt Volím pro zvířata.

Chceme  získat před volbami jasná stanoviska politických stran a hnutí k palčivým otázkám ochrany zvířat u nás tak, abyste Vy, občané, měli jasná vodítka právě pro letošní volby do Poslanecké sněmovny. Současně je naším cílem dát politikům vědět, že o to, aby se jasně postavili za práva zvířat, doopravdy stojíte!

Ovlivněte tyto volby a pomozte změnit svět, ve které zvířata žijí.  Jděte na web VolimProZvirata.cz a napište Vašemu politickému favoritovi ještě dnes! 

Protože právě tyto volby mohou znamenat konec norování, konec doby klecové, konec pokusů na zvířatech a třeba i větší podporu rostlinné stravy. Nenechte v tom zvířata a zapojte se!