Cookie Consent by Free Privacy Policy website
search

Zpravodaj IV/2O22 přináší exkluzivní informace z natáčení kampaňového videa

Poslední číslo zpravodaje roku 2022 vychází již tradičně po Novém roce, abychom pro vás mohli zpracovat veškeré události posledního kvartálu, a to ať u nás ve Svobodě zvířat, tak i ve světě. Stalo se toho opět nemálo. Hned v úvodu se ještě na chvíli vrátíme zpět v čase do minulého roku a připomeneme si nejvýznamnější události a společná vítězství.

Dále se můžete těšit na exkluzivní informace z natáčení kampaňového videa. Vyzpovídali jsme všechny zúčastněné modelky a zeptali se jich, co v nich vyvolaly záběry zvířat a děsivé zvuky jejich nářku, které je doprovázely během celého natáčení. To vše se dozvíte v hlavním článku tohoto čísla.

Velký podíl na produkci videí ve Svobodě zvířat má naše specialistka na komunikační strategie Jolana. Ta nám poskytla skvělý rozvor plný střípků z jejího soukromého i profesního života. Pokud chcete blíže poznat tohoto nenahraditelného člena týmu Svobody zvířat, který stojí (nejen) za našimi posty na sociálních sítích, tak pokračujte ve čtení.

Ve zpravodaji opět najdete i obvyklou nabídku koček k adopci a nechybí samozřejmě ani pozitivní světové zprávy týkající se našich hlavních témat – kožešinových farem a pokusů na zvířatech. Poslední stránky zpravodaje patří našim báječným dobrovolníkům. Zjistíte například, co je na práci pro Svobodu zvířat baví a jak se k ní dostali.

Pevně věříme, že tento rok bude opět významným skokem ve světě práv zvířat a my vám z celého srdce děkujeme, že jste u toho!

Vydání zpravodaje finančně podpořil Fond životního prostředí města Plzně.