Cookie Consent by Free Privacy Policy website
search

Pomozte zastavit krutý byznys s opicemi na Mauriciu!

Evropa volá po konci krutých chovných farem opic na Mauriciu. Utrpení opic začíná odchytem z volné přírody a odtržením od jejich rodin. Pak jsou opice drženy v zajetí v těsných drátěných klecích a buď ony samy nebo jejich mláďata přepravována jako zboží v nákladových prostorech letadel do laboratoří, kde je čeká další utrpení během pokusů.

To tak nesmíme nechat! Prosím, napište mauricijské vládě a velvyslanectví, ať přestanou násilně brát opice z jejich přirozeného prostředí a zneužívat je pro tento krvavý byznys.

Kontakty na vládu a velvyslanectví:

Prosím, přidejte do kopie emailu Svobodu zvířat: barbora.bartuskova.veclova@svobodazvirat.cz

Anglický text emailu k rozesílání pro mauricijskou vládu: 

Předmět mailu: Please stop the cruel trade in monkeys in your beautiful country 


Dear Sir, 

I am writing to urge you to end the trade in monkeys from Mauritius.

Trapping wild monkeys and taking them from their habitat, family and social groups is extremely cruel. It is a practice that is widely condemned because of the suffering and distress it inflicts on these intelligent and sentient animals. Thousands of other long-tailed macaques are imprisoned in breeding farms across your country. Their fate is to be shipped as cargo in aeroplanes on long journeys around the world to be used in experiments that will inflict even further suffering and result in their eventual death.

This week, animal protection groups from across Europe, including czech organization Svoboda zvířat, are calling for the government of Mauritius to end your country’s involvement in the global trade of monkeys for research and testing. The international reputation of Mauritius as a holiday paradise is being tarnished by the increasing role it is playing in this brutal trade.

Yours Sincerely

Vaše jméno

Český text emailu k rozesílání pro konzulát: 

Vážený pane Dolejši, 

píši Vám s prosbou o ukončení obchodu s opicemi na Mauriciu. 

Chytání divokých opic a jejich násilné odebírání z přirozeného prostředí, rodinných a sociálních skupin je nesmírně kruté. Je to krutá praktika, která je odsuzována napříč moderní Evropou, protože způsobuje těmto inteligentním a vnímavým zvířatům nesmírné utrpení. Tisíce makaků dlouhoocasých jsou vězněny v chovných farmách po celém Mauriciu. Trpí v malých drátěných klecích, jsou převáženy jako zboží v dřevěných krabicích v nákladních prostorách letadel, aby dorazily do stanice smrti – výzkumné laboratoře. 

Tento týden se lidé z Evropy spojili s organizacemi na ochranu zvířat, aby společně vyzvali vládu Mauricia k ukončení tohoto krvavého byznysu. Prosím, pomozte vrátit tomuto krásnému ostrovu pověst “rajského” ostrova, kde se žije v blahobytu nejen lidem, ale i divokým zvířatům. 

S pozdravem

Vaše jméno

Chcete pomoci ještě víc?